Kolejny premierowy tytuł wzmocni letnią ofertę Xbox Game Pass! Znamy termin premiery

Xbox Game Pass

Już pod koniec 2023 roku wiedzieliśmy, że SOPA: Tale of the Stolen Potato trafi do Xbox Game Pass. Teraz poznaliśmy natomiast oficjalny termin premiery gry. Wzmocni ona usługę jeszcze tego lata.

SOPA: Tale of the Stolen Potato – termin premiery w Xbox Game Pass

Trzeba przyznać, że SOPA: Tale of the Stolen Potato to pozycja z intrygującym tytułem. Gra opowiada o losach Miho. Chłopiec odnajduje w spiżarni przejście do magicznego świata, który przyjdzie mu eksplorować w celu… poszukiwania składników na zupę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co jak co, ale brzmi to dosyć oryginalnie. Za przygotowanie gry odpowiada małe studio z Kolumbii o nazwie StudioBando, więc możemy założyć, że przedstawi ona nam nieco południowoamerykańskich klimatów i nawiązań.

Do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy SOPA: Tale of the Stolen Potato miało zadebiutować. Teraz natomiast wiemy, że wydarzy się to już w sierpniu 2024 roku.

Produkcja ta od początku będzie dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Zagrają w nią posiadacze PC, Xboxów i zwolennicy rozgrywki przez chmurę.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.