Soulcalibur 5 zniknie ze sprzedaży na dniach. Ostatnia szansa na zakup udanej bijatyki

Soulcalibur 5

Soulcalibur 5 to gra, która została pierwotnie wydana ponad dekadę temu na Xboxa 360 i PS3. Przez te wszystkie lata pozostawała w aktywnej sprzedaży, ale wkrótce ulegnie to zmianie. Capcom poinformował bowiem o zaprzestaniu dystrybucji tego tytułu, a stanie się to już wkrótce.

Soulcalibur 5 zostanie wycofany ze sprzedaży w czerwcu 2023 roku

Soulcalibur 5 zadebiutował kupę lat temu, bo w 2012 roku. Ogółem gra (oraz cała seria) nigdy nie zjednała sobie w Polsce tak wielu fanów co Tekken czy Mortal Kombat, ale nadal jest to kawał historii gier, który warto poznać.

A okazja do tego minie już niebawem. Wydawca poinformował niedawno, że Soulcalibur 5 wraz ze wszystkimi DLC zostanie wycofany ze sprzedaży już 19 czerwca 2023 roku.

Naturalnie posiadacze fizycznych wersji gry będą mogli ją bez przeszkód instalować nawet po upływie tego terminu. Cyfrowe wydania znikną jednak ze sklepów, więc fanom pozostanie już tylko kupno używanych kopii z drugiej ręki.

Zobacz też: Komendy do The Sims 3

Kup Soulcalibur 6

Tak czy inaczej, Soulcalibur 5 jest jeszcze przez te kilka dni dostępny w sklepach z poziomu konsol PS3 oraz Xbox 360. W przypadku platform „Zielonych” produkcję z dodatkami można też zakupić na Xbox Marketplace.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.