Soulcalibur Remastered Collection już powstaje? Kolekcja ma trafić do Xbox Game Pass

Soulcalibur VI

Według ostatnich doniesień Bandai Namco może już pracować nad Soulcalibur Remastered Collection. Druga opcja zakłada również, że studio przygotowuje remaster tylko pierwszej odsłony cyklu. Obydwie plotki pochodzą od znanego insidera, Nicka Bakera.

Soulcalibur Remastered Collection powstaje i trafi do Xbox Game Pass?

Zwiastun Soulcalibur VI

Minęło już prawie 5 lat od momentu wydania Soulcalibura VI. Na razie oficjalne doniesienia milczą w kwestii kolejnych odsłon serii. Nie musi to jednak oznaczać, że Bandai Namco nie planuje żadnych nowości co do tego popularnego cyklu bijatyk.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak stwierdził bowiem współzałożyciel XboxEra – Nick Baker – Bandai Namco może pracować nad remasterami gier z serii Soulcalibur. Jego informacje zakładają, że może to być albo zbiorcze wydanie Remastered Collection, albo tylko osobne odnowienie pierwszej części cyklu. Co więcej, obydwie opcje zakładają umieszczenie odświeżonych tytułów również w bibliotece Xbox Game Pass.

Zobacz też: Kontrolery do symulatora lotu – najlepsze modele

Przypomnijmy, że ostatnia gra z serii bijatyk od Bandai Namco, Soulcalibur VI, została wydana w 2018 roku. Produkcja ukazała się na PC, PS4 i Xboxie One.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.