South Park Snow Day z datą premiery! W sieci pojawił się również nowy zwiastun pełen akcji

south park snow day

Jakiś czas temu mogliśmy rzucić okiem na materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z South Park Snow Day. Tym razem natomiast THQ Nordic ma dla zainteresowanych kolejny zwiastun i dobre wieści. Poznaliśmy bowiem datę premiery gry opartej na popularnym animowanym serialu.

Poznaliśmy datę premiery South Park Snow Day! THQ Nordic udostępnia nowy zwiastun

Zwiastun South Park Snow Day

THQ Nordic udostępniło właśnie najnowszy, pełen akcji zwiastun South Park Snow Day. Jak dowiadujemy się z trailera, produkcja oparta na popularnym serialu animowanym zadebiutuje 26 marca 2024 roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dostępna będzie także edycja kolekcjonerska South Park Snow Day. W skład zestawu wejdzie kopia gry na preferowaną platformę, czapka Cartman’s Knit Beanie, kula śnieżna, uchwyt na papier toaletowy, sześć kart tarota i oficjalna ścieżka dźwiękowa.

Zobacz też: Gry offline

South Park Snow Day trafi na komputery osobiste oraz na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że produkcja przeniesienie uniwersum w trójwymiar, co jest nietypowym wyborem, jeśli chodzi o standardy marki. Zamierzacie dać szansę tej grze? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube, Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.