South Park Snow Day na pierwszym zwiastunie! Popularna seria doczeka się czegoś zupełnie nowego

South Park Snow Day

Wczorajszy pokaz THQ Nordic Showcase przyniósł nam co najmniej kilka zapowiedzi i prezentacji, które są zdecydowanie warte uwagi wielu graczy z całego świata. Nie sposób w tym kontekście nie wspomnieć o dosyć klimatycznym materiale z Gothic Remake, który zaprezentował brutalne realia życia w Starym Obozie. Poza tym w trakcie wydarzenia pojawiła się nie lada gratka dla wszystkich popularnego niegdyś serialu animowanego South Park.

South Park Snow Day przeniesie znane IP całkowicie w trzeci wymiar

South Park Snow Day — trailer

W przypadku South Park Snow Day dołączymy do czwórki bohaterów — Cartmana, Stana, Kyle’a oraz Kenny’ego — w trakcie ich przygód odbywających się w tytułowy śnieżny dzień. W typowym dla gier i animacji spod tego szyldu stylu gra wymiesza wiele logicznych wątków, wraz z tymi surrealistycznymi. Oczywiście wiele wskazuje na to, że w produkcji nie zabraknie także charakterystycznego humoru.

W kwestiach wizualnych i technicznych należy przede wszystkim zwrócić uwagę, że South Park Snow Day przeniesie w pełni to uniwersum w trójwymiar, co jak na standardy marki jest czymś nietypowym. Do tego dodać należy fakt, iż nie zabraknie opcji rozgrywki wieloosobowej dla maksymalnie 4 graczy. Dzięki temu będziemy mogli poznawać przygody czwórki kompanów wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

South Park Snow Day zapowiada się więc jako produkcja zupełnie innowacyjna dla tej marki, a zarazem uderzająca w tony dobrze znane wszystkim jej fanom. Czy uda się jej dzięki temu zaskarbić przychylność graczy? Tego dowiemy się dopiero po premierze, która ustalona została na 2024 roku na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.