Nowy zwiastun SpellForce 3 Reforced wyjaśnia połączenie RPG-a z RTS-em. Oto cena gry w Polsce

Spellforce 3 Reforced

SpellForce 3 Reforced ukazało się na pecetach w 2017 roku, jednak premiera konsolowej wersji gry jest jeszcze przed nami. Wydanie na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S zadebiutuje już 7 czerwca, a dzisiaj twórcy udostępnili w sieci obszerny zwiastun wyjaśniający połączenie gatunków w omawianej grze. Poznaliśmy też polską cenę SpellForce 3 Reforced na konsole.

SpellForce 3 Reforced na konsole — nowy zwiastun, data premiery i polska cena

Nowy zwiastun SpellForce 3 Reforced

SpellForce 3 Reforced jest połączeniem klasycznego RPG-a ze strategią czasu rzeczywistego, czyli RTS-a. Mimo że dla niektórych graczy będzie to zrozumiałe, to nie dla wszystkich — dlatego też twórcy gry przygotowali umieszczony powyżej zwiastun, w którym tłumaczą co i jak. Na wideo dowiemy się co nieco o funkcjach, mechanikach i trybach gry w SF3 Reforced.

Przeczytaj też: Call of Duty: Modern Warfare 2 może zawitać na Steam

Jak już ustaliliśmy, SpellForce 3 Reforced na PlayStation i Xboxy zadebiutuje 7 czerwca. Sugerowana cena konsolowego wydania gry w Polsce została ustalona na poziomie 179,99 zł. W dniu premiery „podstawki” do cyfrowych sklepów trafią też oba dotychczas wydane dodatki: Soul Harvest oraz Fallen God. Ponadto tego samego dnia ukaże się też edycja kompletna, zawierająca podstawowe wydanie gry jak i oba DLC. Będzie nosić nazwę SpellForce 3 Reforced Complete Edition.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z