Call of Duty wejdzie na Steam z przytupem? Modern Warfare 2 wyciekło na platformie Valve

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i XSX|S. Tytuł trafił już do bazy PlayStation i grę najpierw przetestują posiadacze konsol Sony w otwartej becie. Okazuje się w międzyczasie, że Call of Duty powinno w niedalekiej przyszłości trafić na Steama.

REKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare 2 może trafić na Steama w okolicach premiery

Modern Warfare 2 Steam
Modern Warfare 2 na Steamie

Od dłuższego czasu po sieci krążą plotki, jakoby Activision chciało przywrócić markę Call of Duty na platformę Steam. Wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze, ponieważ w bazie aplikacji stworzonej przez Valve pojawiła się grafika (została ona uwieczniona przez użytkownika Reddita o pseudonimie Kalinine) ukazująca Ghosta z nadchodzącego Modern Warfare 2.

Gracze odebrali to jako przygotowywanie Call of Duty: Modern Warfare 2 do premiery na Steamie. Fakt, iż tak kluczowy obrazek pojawia się, a następnie – po jego odkryciu przez fanów – znika z platformy Gabe’a Newella nie może być wyłącznie przypadkiem.

Sprawdź także: Indiana Jones od Bethesdy może nie być exclusivem Microsoftu

Jeśli nadchodząca odsłona serii trafi na Steam w tym roku, to będzie to pierwszy CoD od czasu Call of Duty: WWII z 2017 roku, który pojawi się w aplikacji Valve. Activision może zależeć na rozszerzeniu zasięgu franczyzy na komputerach osobistych i wejść na kolejną PC-tową platformę z przytupem, bowiem zbliżające się wielkimi krokami Modern Warfare 2 zapowiada się na konkretną strzelankę.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!