Sperasoft pracuje przy nowej grze AAA. Studio w przeszłości pomagało twórcom Call of Duty i Halo Infinite

Sperasoft

Sperasoft jest znane jako studio pomocnicze przy wielkich hitach AAA. Deweloperzy pracowali już przy takich tytułach, jak Call of Duty: Modern Warfare 2, Halo Infinite czy Assassin’s Creed Valhalla. Teraz natomiast najprawdopodobniej pomagają przy wysokobudżetowej grze RPG, która nie została jeszcze zapowiedziana.

Sperasoft pomaga stworzyć grę AAA RPG?

Sperasoft(Fallout 76 co-developer) is working on an Unannounced AAA third-person Action-RPG in Unreal Engine 5 pic.twitter.com/3tyW7xFpcU

— Timur222 (@bogorad222) May 6, 2023

Sperasoft(Fallout 76 co-developer) is working on an Unannounced AAA third-person Action-RPG in Unreal Engine 5 pic.twitter.com/3tyW7xFpcU

— Timur222 (@bogorad222) May 6, 2023

Jak możemy zauważyć na powyższym zrzucie ekranu, jeden z technical designerów w Sperasoft zdradził nam za pomocą swojego profilu w serwisie LinkedIn, że pracuje obecnie nad niezapowiedzianą jeszcze grą AAA RPG. Produkcja ma powstawać na silniku Unreal Engine 5.

Najbezpieczniej jest założyć, że deweloperzy znów wspierają w pracach któregoś z wielkich producentów. W przeszłości Sperasoft nie stworzył bowiem samodzielnie żadnego większego tytułu, a raczej skupiał się właśnie na współpracy z czołowymi firmami z branży.

Zobacz też: Laptop do 6000 zł – najlepsze modele

Niestety wygląda na to, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na oficjalną zapowiedź gry współtworzonej przez Spearasoft. Z całą pewnością warto jednak o tym pamiętać, bo firma ta zazwyczaj brała udział w tworzeniu naprawdę głośnych produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.