Spider-Man 2 jednak zbyt krótki? Część graczy już skończyła grę, a po platynę sięga coraz więcej osób

spider-man 2

Najważniejszą grą w portfolio Sony w 2023 roku jest bez wątpienia Spider-Man 2 od Insomniac Games. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami przygody dwóch pająków okazała się najszybciej sprzedającą się pozycją w całej historii PlayStation. Duże zainteresowanie przekłada się na inne statystyki i okazuje się, że dość dużo osób zakończyło swoją historię w Nowym Jorku.

Spider-Man 2 – wyjątkowo dużo osób zdążyło już ukończyć zabawę

Zgodnie z najnowszymi informacjami już prawie 25% wszystkich ogrywających Spider-Mana 2 zakończyło główny wątek fabularny oferowany przez grę. Jest to wyjątkowo dobry rezultat, jednak trzeba brać pod uwagę, że podstawowa historia zajmuje około 15 godzin. Wychodzi więc na to, że od piątku trzeba ogrywać mniej niż 3 godziny dziennie, aby dotrzeć do napisów końcowych.

Równie ciekawie prezentują się statystki osób, które zdobyły wszystkie pucharki w Spider-Man 2. Według najnowszych informacji 6,3% wszystkich graczy splatynowało najnowszy tytuł przygotowany przez Insomniac Games. Wyczyn ten średnio zajmuje 25 godzin, więc tutaj nakład czasu musiał być zdecydowanie większy.

Coraz częściej jednak pojawiają się głosy, że produkcja jest zbyt krótka, jak na produkt wyceniony na ponad 300 zł. W odpowiedzi na to niektórzy zwracają uwagę, że mowa o tytule pełnym dodatkowej zawartości, który zdecydowanie warty jest swojej ceny.

Spider-Man 2
Spider-Man 2

Jeszcze inni mówią, że Spider-Man 2 jest wyjątkowo wyciągającą produkcją i bardzo łatwo jest spędzić przy niej od razu kilka lub kilkanaście godzin. Z tego też powodu po tak krótkim czasie od premiery znalazło się wielu, którzy przeszli tę produkcję „na akord”.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 50 cali

Ostatecznie więc kwestia długości gry jest wyjątkowo subiektywna i najwidoczniej zależy ona od potrzeb każdego gracza. Możliwe, że Insomniac Games za jakiś czas postanowi nieco rozwinąć tę przygodę, choć w tej materii niczego nie możemy być pewni. A Wy już skończyliście zabawę w Spider-Manie 2? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.