Jak włączyć polski dubbing w Marvel’s Spider-Man 2? Sony przygotowało krótki poradnik

Marvel's Spider-Man 2

Dziś odbyła się premiera najnowszej gry od studia Insomaniac Games – Marvel’s Spider Man 2. Tytuł oceniany jest bardzo pozytywnie zarówno przez graczy, jak i branżowe media. Polscy gracze muszą mieć na uwadze pewną niedogodność – pudełkowa wersja gry zawiera jedynie angielski i japoński dubbing. Na szczęście zmiana języka nie jest skomplikowana.

Marvel’s Spider-Man 2 – jak włączyć pełną polską wersję językową?

Spider-Man 2 – jak włączyć polski język w grze?

Pierwszym krokiem jest oczywiście ustawienie polskiego języka w menu konsoli. Można to zrobić wchodząc w Ustawienia, następnie przejść do zakładki System. Interesuje nas czwarta opcja na liście, czyli Język. Opcja wyboru języka konsoli pojawi się po prawej stronie.

Następnie umieszczamy nośnik w napędzie i instalujemy grę. Jeżeli konsola ma dostęp do Internetu, wówczas automatycznie pobierze niezbędne pliki. W przypadku braku dostępu do sieci użytkownik musi wejść do PlayStation Store i pobrać stosowną aktualizację. W momencie publikacji tekstu jest oznaczona numerem 1.001.002 i waży 39,171 GB.

Ostatnim krokiem jest włączenie polskiego dubbingu bezpośrednio w Marvel’s Spider-Man 2. Uruchamiamy grę, przechodzimy do wszystkich ustawień, a następnie wybieramy zakładkę Dźwięk. Opcja „angielski dubbing” powinna być wyłączona.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Uncharted

Uwaga! Aktualnie nie ma możliwości zmiany wersji językowej po rozpoczęciu gry. Wybrany dubbing będzie towarzyszył nam do końca rozgrywki. Niewykluczone, że twórcy wprowadzą opcję wyboru lokalizacji w dowolnym momencie w późniejszych aktualizacjach, podobnie jak w przypadku Marvel’s Spider-Man i Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.