Spider-Man 2 nie będzie brutalną grą. Znamy kategorię wiekową potencjalnego hitu PlayStation

Spider-Man 2

Spider-Man 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2023 roku. Nadchodząca produkcja Sony zapowiada się niezwykle ciekawie, a my stopniowo dowiadujemy się o niej coraz więcej szczegółów. Niedawno w końcu poznaliśmy datę premiery kolejnych przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa, a teraz wyszło na jaw, że Spider-Man 2 nie będzie brutalną grą. Kategoria wiekowa tej produkcji przestała być tajemnicą.

Spider-Man 2 bez wielu brutalnych scen – klasyfikacja wiekowa zdradza wszystko

Organizacja ESRB zajmująca się klasyfikowaniem gier do konkretnych grup odbiorców oceniła właśnie Spider-Mana 2. Eksperci przyznali nadchodzącej produkcji Insomniac Games kategorię T, co oznacza, że będzie ona odpowiednia dla graczy od 13 roku życia. Innymi słowy, Marvel’s Spider-Man 2 trafi na sklepowe półki z oznaczeniem PG-13.

Cóż, niezbyt brutalna rozgrywka w nadchodzącym Spider-Manie nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem, wszak gry o Człowieku Pająku nigdy nie były przesadnie krwawe. Za sprawą amerykańsko-kanadyjskiego odpowiednika PEGI dowiedzieliśmy się także, że w grze nie zabraknie scen walki, a niektóre postacie będą wykorzystywać broń palną. Co ciekawe, Marvel’s Spider-Man 2 zaoferuje również okazjonalne wulgaryzmy i momenty ukazujące zażywanie narkotyków.

Przeczytaj też: Wszystkie kody do Wiedźmin 3

Kup Spider-Man 2

Pod koniec warto przypomnieć, że Spider-Man 2 ukaże się na rynku już 20 października 2023 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.