Spider-Mana 2 pobierzemy przed premierą! Oto, kiedy ruszy preload gry

Spider-Man 2

Po długim czasie oczekiwania na początku zeszłego miesiąca nareszcie poznaliśmy datę premiery Spider-Man 2. Zazwyczaj w przypadku tak dużych premier gry można pobierać stosunkowo wcześniej, aby w ich momencie wszystko było już przygotowane na rozpoczęcie rozgrywki. Nie inaczej jest także w tym przypadku, gdy preload Spider-Man 2 wystartuje na tydzień przed oficjalnym debiutem.

Preaload Spider-Man 2 zostanie udostępniony 13 października

Zwiastun Spider-Man 2

Naturalnie preload Spider-Man 2 będzie dostępny dla osób, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego na grę. Posiadacze preorderów pobrać ją już 13 października, czyli na siedem dni przed jej oficjalnym wydaniem.

Osoby, które nie zakupiły jeszcze tej produkcji, mogą zamówić swoją digitalową kopię na PS Store. Jej edycja standardowa została wyceniona na 339 zł, za wydanie Deluxe zapłacimy z kolei 389 zł.

Warto wspomnieć, że preorder standardowego wydania Spider-Man 2 również zawiera drobne bonusy. Są nimi mianowicie wcześniejszy dostęp do kostiumów Arachknight (Peter) i Pajęczy Cień (Miles), gadżetu sieciołap oraz 3 darmowe punkty umiejętności.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Spider-Man 2

Premiera Spider-Man 2 nastąpi już 20 października 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny wyłącznie na PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.