Spider-Man 2 – uwaga na spoilery w sieci! Twórcy gry ostrzegają

Spider-Man 2

Zbliżamy się do premiery Spider-Man 2. Im bliżej tego dnia, tym większe ryzyko pojawienia się spoilerów. Twórcy przestrzegli więc fanów, aby nie dać zepsuć sobie zabawy.

Insomniac Games ostrzega przed spoilerami Spider-Man 2

Ryzyko pojawienia się spoilerów jest naturalne w przypadku dużych premier. W ramach przykładu można podać Starfield, który przed debiutem został dotknięty wyciekiem fabuły.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że Insomniac ostrzega nas przed mogącymi zepsuć nam zabawę spoilerami z Spider-Man 2. Stosowny komunikat pojawił się na Twitterze twórców gry.

Co więcej, deweloperzy zdradzili nam ciekawostkę na temat jej fabuły. Zgodnie z ich słowami możemy spodziewać się, że zadbali, aby była ona historią pełną niespodzianek.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 500 zł

A my tymczasem przypomnijmy, że Spider-Man 2 zostanie wydany już 20 października. Gra będzie dostępna wyłącznie na PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.