Fabuła Starfield najwyraźniej wyciekła do sieci! Uwaga na potencjalne spoilery

Starfield

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Starfield został ozłocony i gra trafiła już do tłoczni. Niestety dziś dla odmiany jesteśmy świadkami niezbyt przyjemnej informacji. Sporo kont społecznościowych donosi bowiem o poważnych wyciekach fabuły gry.

Raporty o wycieku fabuły Starfield

Ostatnimi godzinami wiele kont społecznościowych na Twitterze alarmuje o spoilerach fabuły Starfield, które miały dostać się do sieci. Jedną z takich osób jest YouTuber DreamcastGuy, który twierdzi, że widział nawet zakończenie gry wraz ze zrzutami ekranu.

Jednocześnie wygląda na to, że dział prawny Bethesdy działa niezwykle sprawnie. Obecnie ciężko bowiem dostrzec jakiekolwiek spoilery z kont, które je udostępniały, więc tym samym nie da się ich zweryfikować.

Nie wiemy też, czy wyciek przedstawia w 100% prawdziwe informacje oraz z jakiego momentu tworzenia produkcji pochodzi. Tak czy inaczej, osoby czekające na Starfield powinny mieć się na baczności, bo na pewno do momentu premiery gry pojawi się jeszcze niejedna okazja, aby mniej życzliwe osoby zepsuły im zabawę.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Starfield

Do 6 września – czyli momentu debiutu Starfield – warto więc być mniej aktywnym na różnych portalach społecznościowych. Wtedy osoby chcące cieszyć się rozgrywką będą pewne, że nie dowiedzą się przypadkiem żadnych kluczowych informacji na temat tego tytułu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.