Nowy trailer Spider-Man 2 ze State of Play! Czeka nas prawie dwa razy większa mapa i ponad 65 strojów

spider-man 2

Jedna z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych premier tego roku zbliża się coraz większymi krokami. Twórcy Marvel’s Spider-Man 2 nie zwalniają tempa i podczas wczorajszego pokazu State of Play podzielili się kolejnymi szczegółami dotyczącymi gry. Zaprezentowany został także nowy trailer Spider-Man 2.

Marvel’s Spider-Man 2 ze zwiastunem i nowymi szczegółami na State of Play

Zwiastun Spider-Man 2

Na wczorajszym State of Play nie mogło zabraknąć pokazu Marvel’s Spider-Man 2. Podczas prezentacji mogliśmy zobaczyć kolejne fragmenty z rozgrywki, a także prawie dwa razy większą mapę, która czeka na nas w kolejnej odsłonie przygód Człowieka Pająka. Dodatkowo zostało ukazanych kilka strojów z ponad 65 propozycji.

W związku z tym także na blogu PlayStation pojawił się wpis podający więcej ionformacji na temat nadchodzącej produkcji od Insomniac Games. Jak pisze autor, w Spider-Man 2 pojawiają się nowe lokalizacje, umiejętności i gadżety, zaktualizowana eksploracja oraz możliwość niemal natychmiastowego przełączenia się pomiędzy bohaterami.

Twórcy opracowali także Web Wings – gadżet, który umożliwi szybsze poruszanie się po większej mapie. W grze pojawią się również nowi złoczyńcy – Kraven Łowca i Venom – ale nie są to jedyni dwaj antagoniści, którzy będą powodować problemy w mieście. Okazuje się, że deweloperzy w zakresie złoczyńców szykują niespodzianki, nie zdradzając na ten moment szczegółów.

spider-man 2 stroje
Stroje w Spider-Man 2

Dwójka głównych bohaterów otrzyma także nowe zestawy zdolności i umiejętności. Miles Morales ulepszy swoją bioelektryczną moc, a Peter Parker zyska agresywne i nieustępliwe możliwości dzięki Symbiontowi. W grze znajdziemy też ponad 65 nowych strojów, w tym oryginalne projekty, a także znane z filmów i komiksów kostiumy. Przy niektórych z nich będzie można również zmieniać warianty kolorystyczne, co daje ponad 200 opcji do wystylizowania bohaterów.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Marvel’s Spider-man 2

Na zakończenie przypominamy jeszcze, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje 20 października 2023 roku. Produkcja Insomniac Games trafi wyłącznie na konsole PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.