Spider-Man 2 promowany przez gwiazdora Realu Madryt! Intrygująca akcja marketingowa PlayStation

Spider-Man 2 Vinicius Jr.

Do premiery Spider-Mana 2 pozostały już tylko cztery dni, a Sony ani myśli przestawać promować swojego najnowszego „exa”. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w grze znajdą się dwa dodatkowe kostiumy, które szczególnie powinny zainteresować fanów japońskiej popkultury. Jednocześnie PlayStation poinformowało o niezwykle intrygującej współpracy.

Spider-Man 2 zaoferuje specjalny strój przygotowany przez piłkarza Realu Madryt

W ciągu weekendu na Twitterze/X znalazła się reklama, która potwierdza, że przy okazji nadchodzącej premiery PlayStation nawiązało współpracę z Viniciusem Jr., a więc jedną z największych gwiazd Realu Madryt. W ramach tejże akcji piłkarz opracował specjalną skórkę bohatera, która znajdzie się w grze Spider-Man 2.

Gwiazdor Los Blancos nie omieszkał pochwalić się wspomnianą inicjatywą na swoim koncie, jednak nie ujawnił, czy nowego stroju doczeka się Peter Parker, czy może będzie to przebranie dla Milesa Moralesa. Vinicius Jr. nie kryje jednak swojego podekscytowania tym faktem i widać doskonale, że sam jest wielkim fanem przygód Człowieka-pająka.

Nie jest nawet jasne w jakich okolicznościach pojawi się możliwość odblokowania stroju przygotowanego przez brazylijskiego piłkarza Realu Madryt. To zapewne okaże się dopiero po premierze samej gry.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Spider-Man 2 zadebiutuje juz 20 października 2023 roku wyłącznie na PlayStation 5. Mimo tego embargo na recenzje gry wygasa dokładnie dzisiaj, więc jeszcze przed premierą będzie można ocenić, czy nowa przygoda Petera Parkera i Milesa Moralesa warta jest uwagi graczy. Czekacie na nowy tytuł od Insomniac Games? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.