Marvel’s Spider-Man 2 z prezentacją dwóch ciekawych kostiumów! Coś dla fanów japońskich klimatów

Marvel's Spider-Man 2 strój Kumo

Premiera Marvel’s Spider-Man 2 dopiero za tydzień, ale jedna z redakcji udostępniła już recenzję wyczekiwanej produkcji studia Insomniac Games, a do sieci wyciekł 60-minutowy gameplay z nadchodzącej kontynuacji przygód Człowieka-Pająka. Okazuje się, że również sami deweloperzy postanowili podzielić się nowymi materiałami ze wspomnianego tytułu. Twórcy zaprezentowali bowiem kolejne dwa stroje, które będzie można zdobyć w drugiej części Marvel’s Spider-Man.

Insomniac Games zaprezentowało kolejne kostiumy z gry Marvel’s Spider-Man 2

Powyższe kostiumy zaprezentowano w trakcie New York Comic-Con 2023. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniane stroje dostępne będą w Marvel’s Spider-Man 2 jako Brooklyn 2099 (po lewej) oraz Kumo (po prawej). Ich twórcami są odpowiednio Taurin Clarke oraz Peach Momoko.

Projektanci obu strojów byli obecni na ich prezentacji i podzielili się kilkoma informacjami na temat stworzonych przez siebie kombinezonów. Clarke poinformował, że kostium Brooklyn 2099 składa się m.in. z materiału, którego używa się przy produkcji ubrań do biegania. Dzięki błyszczącym wstawkom całość – zdaniem samego twórcy – jest „niezwykle dopracowana i piękna”.

„Kumo” to po japońsku pająk i to właśnie miłośnikom Kraju Kwitnącej Wiśni powinien spodobać się strój stworzony przez Peach Momoko. Projektantka postawiła na tradycyjne japońskie tatuaże na rękach oraz na plecach. Na uwagę zasługuje również sama maska, która przypomina nieco maski oni lub maski samurajskie.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Uncharted

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5 już 20 października 2023 roku. Gracze, którzy czekają na nową produkcję studia Insomniac Games powinni uważać na pojawiające się w sieci spoilery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.