Spider-Man 2 ozłocony! Ostatnia prosta do premiery gry

spider-man 2

Na ten moment czekaliśmy długo. No ale w końcu się doczekaliśmy – Spider-Man 2 został ozłocony. Możemy więc już tylko oczekiwać na premierę gry.

Spider-Man 2 – złoty status

Komunikat o ozłoceniu Spider-Man 2 został dziś opublikowany przez studio Insomniac. Towarzyszyła mu krótka zajawka, w której o złotym statusie poinformowali aktorzy wcielający się w postacie z gry.

Oznacza to, że płyta trafi teraz do tłoczni, gdzie doczeka się druku. A nam nie pozostaje już nic innego, niż tylko czekać na jej premierę.

A ta wydarzy się za dokładnie miesiąc, czyli 20 października. Od zagrania w jeden z największych potencjalnych hitów tego roku dzieli nas już więc naprawdę niewiele.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Tymczasem przypomnijmy, że Spider-Man 2 zaoferuje nam aż trzy tryby graficzne, z których każdy obsłuży ray-tracing. Produkcja będzie rzecz jasna ekskluzywna dla PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.