Liczba grających w Spider-Man Remastered na PC robi wrażenie

Spider-Man

Premiera pecetowego wydania przygód Człowieka-Pająka już za nami. Pierwsi recenzenci zdążyli opisać swoje wrażenia z rozgrywki, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat liczby graczy grających w produkcję Insomniac Games na platformie Steam. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie, choć rekordu ustanowionego przez God of War nie udało się pobić.

Jak prezentuje się liczba graczy Spider-Man Remastered na PC względem innych tytułów Sony?

Według danych serwisu SteamDB w momencie pisania tego newsa pecetowy port Spider-Mana przyciągnął przed monitory 64,8 tys. graczy w szczytowym momencie. Wynik ten plasuje historię Petera Parkera na drugim miejscu spośród wszystkich tytułów Sony, jakie pojawiły się na komputerach osobistych. Liderem tej klasyfikacji nadal pozostaje God of War, który osiągnął liczbę 73,5 tysięcy osób. Na dalszych pozycjach znajdują się odpowiednio: Horizon Zero Dawn (56,5 tys.) oraz Days Gone (27,4 tys.).

Przeczytaj też: Jakie słuchawki do PS5?

Oczywiście port dostępny jest dopiero dwa dni, więc na ten moment ciężko wyrokować, czy produkcji uda się przebić wynik ustanowiony przez produkcję Santa Monica. Bez względu na to Sony może dopisać kolejny sukces do strategii wydawania swoich tytułów na PC. Teraz pozostaje nam czekać na wydanie przygód Milesa Moralesa, które ponoć mają trafić na blaszaki jeszcze jesienią tego roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.