Liczba grających w Spider-Man Remastered na PC robi wrażenie

Spider-Man

Premiera pecetowego wydania przygód Człowieka-Pająka już za nami. Pierwsi recenzenci zdążyli opisać swoje wrażenia z rozgrywki, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat liczby graczy grających w produkcję Insomniac Games na platformie Steam. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie, choć rekordu ustanowionego przez God of War nie udało się pobić.

REKLAMA

Jak prezentuje się liczba graczy Spider-Man Remastered na PC względem innych tytułów Sony?

So far looks like Spider-Man Remastered will be the 2nd Biggest Launch for PlayStation Studios on Steam / PC. God of War may get to keep the crown

All-Time Peak Concurrent Players
• God of War – 73,529
• Spider-Man – 64,893
• Horizon Zero Dawn – 56,557
• Days Gone – 27,450 pic.twitter.com/wm1gwXO3j6

— Benji-Sales (@BenjiSales) August 13, 2022

So far looks like Spider-Man Remastered will be the 2nd Biggest Launch for PlayStation Studios on Steam / PC. God of War may get to keep the crown

All-Time Peak Concurrent Players
• God of War – 73,529
• Spider-Man – 64,893
• Horizon Zero Dawn – 56,557
• Days Gone – 27,450 pic.twitter.com/wm1gwXO3j6

— Benji-Sales (@BenjiSales) August 13, 2022

Według danych serwisu SteamDB w momencie pisania tego newsa pecetowy port Spider-Mana przyciągnął przed monitory 64,8 tys. graczy w szczytowym momencie. Wynik ten plasuje historię Petera Parkera na drugim miejscu spośród wszystkich tytułów Sony, jakie pojawiły się na komputerach osobistych. Liderem tej klasyfikacji nadal pozostaje God of War, który osiągnął liczbę 73,5 tysięcy osób. Na dalszych pozycjach znajdują się odpowiednio: Horizon Zero Dawn (56,5 tys.) oraz Days Gone (27,4 tys.).

Przeczytaj też: Jakie słuchawki do PS5?

Oczywiście port dostępny jest dopiero dwa dni, więc na ten moment ciężko wyrokować, czy produkcji uda się przebić wynik ustanowiony przez produkcję Santa Monica. Bez względu na to Sony może dopisać kolejny sukces do strategii wydawania swoich tytułów na PC. Teraz pozostaje nam czekać na wydanie przygód Milesa Moralesa, które ponoć mają trafić na blaszaki jeszcze jesienią tego roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!