Spider-Man Remastered z pełnym wsparciem dla Steam Deck

Spider-Man Remastered

Spider-Man Remastered trafi na PC już za tydzień i wielu graczy nie może się doczekać premiery. Ostatnio pisaliśmy, że pierwotna cena gry na Steamie była zawyżona, przez co gracze, którzy kupili preorder, mogą go zwrócić i odzyskać różnicę przy nowej transakcji. Teraz dowiedzieliśmy się, że pecetowe przygody Człowieka-Pająka odpalimy także na Steam Decku.

Spider-Man Remastered zadziała na Steam Deck

Spider-Man Remastered trafi na PC już 12 sierpnia. W międzyczasie Insomniac Games potwierdziło, że gra otrzymała status „zweryfikowany” w przypadku Steam Decka. Oznacza to pełną kompatybilność z przenośną konsolą Valve.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do Minecraft

Innymi słowy, przygody Petera Parkera prześledzimy nie tylko w domu na pecetach czy laptopach, a nawet w podróży na wygodnym handheldzie. W naszym kraju Steam Deck nie jest jeszcze przesadnie popularny, ale mimo wszystko na pewno ucieszy się chociaż garstka graczy. Czekacie na pecetową premierę Spider-Man Remastered? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.