Spider-Man Remastered z pełnym wsparciem dla Steam Deck

Spider-Man Remastered

Spider-Man Remastered trafi na PC już za tydzień i wielu graczy nie może się doczekać premiery. Ostatnio pisaliśmy, że pierwotna cena gry na Steamie była zawyżona, przez co gracze, którzy kupili preorder, mogą go zwrócić i odzyskać różnicę przy nowej transakcji. Teraz dowiedzieliśmy się, że pecetowe przygody Człowieka-Pająka odpalimy także na Steam Decku.

REKLAMA

Spider-Man Remastered zadziała na Steam Deck

Marvel's Spider-Man Remastered is Steam Deck Verified! ✅

— Insomniac Games (@insomniacgames) August 3, 2022

Marvel's Spider-Man Remastered is Steam Deck Verified! ✅

— Insomniac Games (@insomniacgames) August 3, 2022

Spider-Man Remastered trafi na PC już 12 sierpnia. W międzyczasie Insomniac Games potwierdziło, że gra otrzymała status „zweryfikowany” w przypadku Steam Decka. Oznacza to pełną kompatybilność z przenośną konsolą Valve.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do Minecraft

Innymi słowy, przygody Petera Parkera prześledzimy nie tylko w domu na pecetach czy laptopach, a nawet w podróży na wygodnym handheldzie. W naszym kraju Steam Deck nie jest jeszcze przesadnie popularny, ale mimo wszystko na pewno ucieszy się chociaż garstka graczy. Czekacie na pecetową premierę Spider-Man Remastered? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!