SpiderHeck trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

SpiderHeck

Nie da się ukryć, że oferta Xbox Game Pass rośnie w naprawdę szybkim tempie. Teraz dowiedzieliśmy się, że do subskrypcji Microsoftu w dniu swojej premiery zawita SpiderHeck. To całkiem ciekawie zapowiadająca się gra indie, która może zainteresować niejednego gracza.

REKLAMA

SpiderHeck wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun SpiderHeck

SpiderHeck to kooperacyjna bijatyka, gdzie „pająki tańczą na śmierć i życie, a podłoga to lawa”. W grze duże znaczenie ma fizyka, która można działać na naszą korzyść, ale też niekorzyść. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć z przeciwnikami i wykonywać rozmaite akrobacje, skacząc z platformy na platformę.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Premiera SpiderHeck odbędzie się 22 września 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!