SpiderHeck trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

SpiderHeck

Nie da się ukryć, że oferta Xbox Game Pass rośnie w naprawdę szybkim tempie. Teraz dowiedzieliśmy się, że do subskrypcji Microsoftu w dniu swojej premiery zawita SpiderHeck. To całkiem ciekawie zapowiadająca się gra indie, która może zainteresować niejednego gracza.

SpiderHeck wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun SpiderHeck

SpiderHeck to kooperacyjna bijatyka, gdzie „pająki tańczą na śmierć i życie, a podłoga to lawa”. W grze duże znaczenie ma fizyka, która można działać na naszą korzyść, ale też niekorzyść. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć z przeciwnikami i wykonywać rozmaite akrobacje, skacząc z platformy na platformę.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Premiera SpiderHeck odbędzie się 22 września 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.