Spirit of the North i The Captain do odebrania za darmo w Epic Games Store

Spirit of the North

Jest czwartek, a więc Tim Sweeney i spółka przygotowali kolejne darmowe gry na PC. W ubiegłym tygodniu w ręce graczy trafiła gra o winiarstwie zatytułowana Hundred Days, a od dziś do odebrania są dwa pełnoprawne tytuły. Pierwszy z nich zabierze graczy na piękną Islandię, drugi zaś w daleką podróż po kosmosie.

REKLAMA

Spirit of the North i The Captain za darmo

Spirit of the North — trailer

Spirit of the North jest przygodową grą, która mocno inspirowana jest nordycką kulturą ludową. Gracze wcielają się w niej w lisa, przemierzającego piękne krajobrazy Islandii wraz z towarzyszką w postaci duchowego strażnika zórz polarnych.

The Captain jest za to przygodówką osadzoną w klimatach science-fiction, gdzie gracze jako Kapitan Thomas Welmu muszą czym prędzej wracać na Ziemię, aby uchronić ją przed zagładą. Tytuł ten jest przedstawicielem gatunku point-and-click z dość nieliniową fabułą, którego przejście za każdym razem przebiegać może zupełnie inaczej.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Standardowo gry można odebrać za darmo do 22 września do godziny 17:00. W przyszłym tygodniu w ręce graczy trafią ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!