Splinter Cell Remake nareszcie doczeka się nowych wieści? Wskazują na to ostatnie działania Ubisoftu

splinter cell remake

Remake pierwszego Splinter Cella został zapowiedziany już jakiś czas temu, ale od dawna nie usłyszeliśmy o tej grze nic nowego. Teraz może się to zmienić. Wskazówka leży bowiem w aktualizacji social mediów Ubisoft Toronto.

Ubisoft Toronto aktualizuje profil na Facebooku. Nadchodzą wieści o Splinter Cell Remake?

Być może czekają nareszcie otrzymamy nowe wieści na temat Splinter Cell Remake. Wskazuje na to ostatnia aktualizacja profilu na Facebooku Ubisoft Toronto, gdzie pojawiły się nowe zdjęcie profilowe i grafika w tle.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sprawa jest o tyle bardziej interesująca, że niedługo odbędzie się Ubisoft Forward 2024. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że to właśnie wtedy dowiemy się czegoś nowego.

Na razie to jednak tylko poszlaka i nic nie jest potwierdzone oficjalnie. Dlatego też musimy się jeszcze uzbroić w trochę cierpliwości.

Przypomnijmy, że Splinter Cell Remake został oficjalnie zapowiedziany w grudniu 2021 roku. Z kolei jego pierwowzór zadebiutował pierwotnie na rynku w 2002 roku. Obecnie jest dostępny na PC, Xboxie, PS2 oraz na konsolach Nintendo GameBoy i GameCube.

Źródło: Wccftech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.