Splinter Cell RTX zachwyca! Sprawdź, jak może wyglądać porządne odświeżenie klasyka

Splinter Cell RTX on

W czasie, kiedy wiele osób nadal oczekuje na jakiekolwiek wieści na temat Splinter Cell Remake, jednak Ubisoft zdaje się zupełnie nie zwracać na to żadnej uwagi. Nie oznacza to jednak, że kultowa marka jest całkowicie pozostawiona sama sobie, bo ma ona nadal oddane grono odbiorców. Dzięki pracy jednego z moderów jesteśmy w stanie sprawdzić, ile kultowy tytuł może zyskać na kilku prostych poprawkach.

Splinter Cell RTX zachwyca, choć wiele jeszcze trzeba dopracować

Modder o pseudonimie skurtyyskirts pracuje nad modyfikacją, która dodaje do pierwszego Splinter Cell technologię Ray Tracingu. Prace nad tym projektem trwają od bardzo dawna, jednak dopiero ostatnio autor zaczął dzielić się ze społecznością pierwszymi konkretnymi materiałami, które ujawniają dotychczasowe efekty jego działań.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już od samego początku widać, że zmiany, jakie się pojawią w tym modzie, są zachwycające, bo sprawiają, że Splinter Cell RTX zyskuje na dodatkowej głębi. Jest to też o tyle ciekawe, że mowa o pozycji stricte skradankowej, gdzie gra świateł i odpowiednie cieniowanie jest w stanie zmienić naprawdę wiele.

Przy tym wszystkim warto pamiętać, że Splinter Cell RTX jest na razie w fazie testów i wiele elementów może jeszcze nie działać na odpowiednim poziomie. Cieszy jednak, że pozycja ta nadal przyciąga do siebie nie tylko graczy, ale i moderów, dając im kolejne życia. A jak Wy oceniacie efekty prac moddera skurtyyskirts? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: wccftech.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.