Splosion Man za darmo dla posiadaczy Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Splosion Man

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy lubimy odbierać darmowe gry na PC lub konsole. Tym razem subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą zgarnąć bezpłatnie Splosion Man. Nie jest to produkcja pierwszej świeżości, ale cóż — darowanemu koniowi nie zagląda się na datę premiery.

Splosion Man za darmo w Xbox Store

Zwiastun Splosion Man

Splosion Man to całkiem dobrze oceniana platformówka z 2009 roku. Jak już ustaliliśmy, teraz abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać ją całkowicie za darmo. W tym celu wystarczy udać się na stronę gry w brazylijskim Xbox Store, zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją i wcisnąć zielony przycisk tuż pod okładką gry, zatwierdzając cały proces.

Przeczytaj też: The Last of Us Remake oficjalnie

Po wykonaniu tych czynności gra zostanie dopisana do naszego konta na zawsze, więc będzie można ją uruchamiać nawet po wygaśnięciu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Darmowy Splosion Man zadziała na Xboxie 360, Xboxie One oraz Xbox Series X|S. Nie wiadomo, jak długo gra pozostaje dostępna bezpłatnie, dlatego warto odebrać ją za pamięci.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z