The Last of Us Remake na PS5 i PC już oficjalnie! Jest zwiastun oraz data premiery

The Last of Us Remake

The Last of Us Remake zostało (prawie) oficjalnie zaprezentowane, dając nowe życie jednej z najlepszych gier przygodowych na PS4 oraz PS3. Dostaliśmy zwiastun, a także poznaliśmy datę wydania odświeżonych przygód Joela i Ellie. Długo już nie poczekamy, a co najciekawsze — gra trafi na PS5 oraz PC.

Zwiastun The Last of Us Remake. Data premiery też jest

Zwiastun The Last of Us

Ktoś z Sony nieco się pospieszył i już umieścił The Last of Us Remake w PlayStation Store — możemy przypuszczać, że po raz pierwszy grę mieliśmy zobaczyć na dzisiejszym Summer Game Fest. Zwiastun produkcji można obejrzeć powyżej.

Oprawa graficzna w The Last of Us Remake została bardzo mocno odświeżona względem oryginału — można się nawet pokusić o stwierdzenie, że jest to remake na poziomie Resident Evil 2 z 2019 roku. Poza ulepszoną grafiką twórcy zadbali też o nowe opcje dostępności, unowocześniony model rozgrywki wzorem z The Last of Us 2 (mowa m.in. o eksploracji i walce) oraz lepsze sterowanie. Pod względem opowiadanej historii gra pozostaje wierna oryginałowi. Co istotne, TLOU Remake zawiera podstawową kampanię fabularną, ale też dodatek Left Behind.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do PS5

Data premiery The Last of Us Remake została ustalona na 2 września 2022 roku. Tego dnia produkcja zadebiutuje na PlayStation 5, ale w późniejszym czasie wyląduje też na PC. Warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu i zawczasu wyposażyć się w dobry telewizor do PS5 (jeżeli gramy na konsoli), który pozwoli docenić piękną grafikę w TLOU Remake.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z