Spyro 4 z możliwą zapowiedzią już wkrótce! Purpurowy smok zdaje się szykować do powrotu

Spyro

Seria Spyro traktująca o przygodach małego smoka to dla wielu graczy, którzy zaczynali swoje przygody z konsolą PlayStation, wręcz podstawa. Niestety w ostatnich latach seria ta nie ma się najlepiej, a jedyne czego mogliśmy się doczekać, to remake całej trylogii z 2019 roku. Możliwe jednak, że już niebawem seria ta doczeka się niemałego przełomu!

Spyro 4 Mystery of the Dragon może doczekać się prezentacji jeszcze w tym tygodniu

Zgodnie z pewnymi zakulisowymi wieściami Spyro 4 Mystery of the Dragon ma doczekać się oficjalnej prezentacji jeszcze w tym tygodniu. Zgodnie i ich informacjami dokładnie gra ma zostać ujawniona światu już w czwartek, 5 października.

Wspomniany przeciek ma zaoferować mniej RPG-owy charakter rozgrywki i być podobnym jak oryginalna seria. Sama fabuła zdaje się wzorowana na tym, co oferował Ratchet and Clank Rift Apart, a więc na dwóch równoległych uniwersach, gdzie bohaterami będą Spyro i Cynder.

Dodatkowo sama produkcja ma być multiplatformowa i pojawić się na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Autor przecieku spodziewa się, że nowa Spyro 4 trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2024 roku. Warto w tym miejscu podkreślić, że projekt ma być rozwijany od kilku lat, aczkolwiek dziwić może brak żadnych dodatkowych informacji.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Jak niemal zawsze w przypadku przecieków, ciężko jest ocenić, czy jest on autentyczny. Jako pewne potwierdzenie tych informacji autor wpisu udostępnił coś, co ma zostać „dziennikiem deweloperskim” po ujawnieniu gry. Wychodzi więc na to, że musimy cierpliwie czekać do czwartku i liczyć, że wszystkie doniesienia są prawdziwe.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.