Wyciekła data premiery STALKER 2! Przeciek sugeruje rychły debiut gry zmierzającej do Xbox Game Pass

STALKER 2

STALKER 2 to gra, na którą czekają miliony osób na całym świecie. Niestety termin premiery tej produkcji był przekładany już kilkakrotnie i dotychczas nie było jasne, kiedy gra ostatecznie zadebiutuje. Wczoraj jednak w sieci pojawił się wiarygodny przeciek sugerujący, że premiera STALKER 2 odbędzie się dużo szybciej, niż większość zakładała.

Data premiery STALKER 2 wyciekła

Wydawcą STALKER 2 na niektórych rynkach jest PLAION / Koch Media. Firma ma swój sklep internetowy, w którym ostatnio umieściła nadchodzącą grę GSC Game World. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że w ofercie znalazła się też jej data premiery. Otóż według informacji w oficjalnym sklepie wydawcy, STALKER 2 zadebiutuje na rynku już 1 grudnia 2023 roku.

Co ciekawe, podany termin nie wydaje się zwykłym „placeholderem”, bo inne niewydane jeszcze gry w sklepie mają wyznaczoną premierę na 31 grudnia 2023. Wiarygodności temu przeciekowi nadaje dodatkowo fakt, że już wcześniej miały miejsce podobne sytuacje, dzięki czemu przedwcześnie poznaliśmy datę premiery m.in. Darksiders 2 na Nintendo Switch.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup STALKER 2

Niestety na ten moment nie można brać tego przecieku za pewnik, wszak istnieje szansa, że mimo wszystko jest to niefortunny placeholder. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne wieści ze strony GSC Game World. Przypomnijmy, że STALKER 2 trafi na PC, Xboxy Series X|S oraz do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.