S.T.A.L.K.E.R. 2 z grywalnym demem na Gamescomie! Ukraińskie studio potwierdza rewelacyjne wieści

STALKER 2

Dwa dni temu mogliśmy przeczytać, że S.T.A.L.K.E.R. 2 prawdopodobnie pojawi się na Gamescomie 2023 z grywalnym demem. Informację te dziś oficjalnie potwierdzili twórcy gry. Fani serii będą więc mogli zahaczyć pod koniec sierpnia o Kolonię, aby sprawdzić najnowszą odsłonę cyklu w akcji.

S.T.A.L.K.E.R. 2 pojawi się na Gamescomie 2023. Twórcy udostępnią fanom grywalne demo

Gamescom 2023 rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa 4 kolejne dni. Przez ten cały czas gracze będą mieli okazję sprawdzić grywalne demo S.T.A.L.K.E.R. 2, które będzie dostępne w strefie Xboxa.

To bardzo miła wiadomość. Gra od dawna boryka się z zewnętrznymi problemami, spowodowanymi wojną wywołaną przez Rosjan w kraju jej autorów.

Pomimo przymusowej przeprowadzki do Czech i rosyjskich ataków hakerskich, proces tworzenia S.T.A.L.K.E.R. 2 nadal idzie do przodu. Być może w Kolonii poznamy więc również datę premiery tej produkcji, ale na razie się na to nie zanosi.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Heroes 3

Kup Xbox Series X

Tak czy inaczej, możliwość zagrania w najnowszą część serii S.T.A.L.K.E.R. i tak będzie zadowalająca. Przypomnijmy, że tytuł ten zadebiutuje na PC i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.