Xbox odsłania karty na Gamescom 2023! S.T.A.L.K.E.R 2 i więcej potencjalnych hitów na targach

Xbox logo

Już przedwczoraj dowiedzieliśmy się z plotek, że Xbox planuje podejść do targów Gamescom 2023 na poważnie. Teraz natomiast firma oficjalnie potwierdziła te doniesienia. Tegoroczne stoisko „Zielonych” w Kolonii rzeczywiście będzie rozległe i ujawni nam nowe materiały z szeregu wyczekiwanych przez nas gier.

Strefa Xbox na Gamescom 2023 – znamy szczegóły

STALKER 2
S.T.A.L.K.E.R 2

Jak zapowiada sama firma, tegoroczna strefa Xboxa będzie największa w historii. Tak duża przestrzeń zostanie wykorzystana do zaprezentowania szeregu potencjalnych hitów, które ukażą się na PC, Xboxach oraz w bibliotece Xbox Game Pass.

Mowa tu m.in. o długo wyczekiwanych Starfield, Forza Motorsport czy Ara: History Untold. Microsoft umożliwi nam także zagranie po raz pierwszy w Towerborne oraz rzucenie okiem na najnowszą zawartość dodatkową do The Elder Scrolls Online i Microsoft Flight Simulator.

Stoisko Xboxa zostanie również udostępnione zewnętrznym partnerom. Gamescom 2023 ujawni więc nowinki na temat S.T.A.L.K.E.R 2, PayDay 3, Cyberpunk 2077: Widmo wolności, Armored Core 6 i wielu innych tytułów.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Xbox Series X

Co więcej, targi w Kolonii będą okazją do świętowania 10-lecia programu ID@Xbox. Dzięki temu w strefie „Zielonych” zagramy w kilka ciekawych indyków, jak np. Lightyear Frontier i SteamWorld Build.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.