Stalker 2 na nowych zrzutach ekranu! Exclusive Xboxa wygląda obłędnie

Stalker 2

Stalker 2 jest jedną z największych premier, na jakie oczekują fani Xboxa. Niestety nadal nie znamy dokładnej daty premiery tej gry. Co jednak warte podkreślenia, jej twórcy podzielili się z nami ostatnio kilkoma nowymi zrzutami ekranu.

Stalker 2 – nowe zrzuty ekranu i zaktualizowany HUD

Z oczywistych powodów proces tworzenia Stalker 2 nie przebiega po myśli twórców. Wojna nie przeszkodziła im jednak w pełni w pracach nad kolejnym ciekawym tytułem ekskluzywnym Xboxa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak widać po powyższych, nowych zrzutach ekranu, te bowiem nadal postępują. Świadczy też o tym aktualizacja interfejsu HUD, który jest na nich widoczny.

Sama gra także wygląda obłędnie. Miejmy więc nadzieję, że zostanie zaprezentowana już 18 stycznia podczas Xbox Developer Direct.

Przypomnijmy, że Stalker 2 trafi na PC i Xboxy Series X|S. Obecnie planuje się, że gra wyląduje na półkach sklepowych w pierwszym kwartale 2024 roku.

Źródło: Twitter / Klobrille

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.