STALKER 2 z nowym zwiastunem! Materiał ujawnia fragmenty rozgrywki

STALKER 2

Pierwotnie STALKER 2 miał zadebiutować jeszcze w tym roku, ale plany te pokrzyżowała rosyjska agresja na Ukrainę. Pochodzący z zaatakowanego kraju deweloperzy musieli się więc przenieść do Czech, gdzie prace nad grą nadal trwają. Teraz twórcy uznali, że są gotowi zaprezentować nam nowy zwiastun tytułu.

STALKER 2 na najnowszym zwiastunie

STALKER 2 – Zwiastun „Come to Me”

Najnowszy zwiastun STALKER 2 prezentuje nam fragmenty rozgrywki. Dużą uwagę poświęcono tutaj walce oraz poszczególnym elementom fabularnym gry. Czujne oko zauważy też pojawienie się ikonicznego dla tego obszaru Oka Moskwy.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje klimat, który wydaje się dobrze oddawać ponury nastrój okolic Zony. Całość wygląda też na starannie wkomponowaną w atmosferę poprzednich produkcji z tej serii. Wszystko wskazuje więc na to, że deweloperzy nawet pomimo wojennych zawirowań są w stanie efektywnie pracować nad swoim kolejnym dziełem.

Zobacz też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Tworzony przez studio GSC Game World STALKER 2 zadebiutuje w 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Od początku będzie też dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!