STALKER 2 na krótkiej rozgrywce! Nostalgiczny powrót na stację Janów i reklama… energetyka

STALKER 2

W marcu bieżącego roku twórcy gry STALKER 2 zostali zaatakowani przez rosyjskich hakerów, którzy doprowadzili do sporego wycieku informacji i materiałów z nadchodzącej produkcji studia GSC Game World. Deweloperzy nieustannie pracują jednak nad swoją grą i wczoraj podzielili się nowym zwiastunem. Krótki gameplay zabiera graczy w nostalgiczną podróż do jednej ze znanych lokacji.

GSC Game World prezentuje nowy zwiastun gry STALKER 2, który pokazuje znaną fanom serii lokację

STALKER 2 – zwiastun informujący o współpracy z producentem napoju „Non Stop”

Na udostępnionym przez GSC Game World fragmencie rozgrywki można dostrzec stację Janów, która powinna być dobrze znana fanom gry STALKER: Zew Prypeci. Opublikowany przez deweloperów gameplay pokazuje, jak wyczerpany bohater zbliża się do wspomnianej lokacji. Postać po chwili sięga jednak po puszkę napoju, po której wypiciu niemal natychmiastowo odzyskuje siły.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Magiczny” trunek to energetyk marki „Non Stop”, który od 2005 roku jest produkowany i sprzedawany na terytorium Ukrainy. Najnowszy zwiastun STALKER-a 2 informuje natomiast o nawiązaniu współpracy pomiędzy deweloperami ze studia GSC Game World a producentem wspomnianego napoju, który – podobnie jak w pierwszej części serii – prawdopodobnie pojawi się również w nadchodzącej odsłonie cyklu STALKER.

Zobacz też: Najlepsze mikrofony do nagrywania

STALKER 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Produkcja studia GSC Game World ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Dokładana data premiery gry wciąż nie jest znana, ale warto pamiętać, że tytuł w dniu swojego debiutu wzbogaci także bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.