STALKER 2 na krótkiej rozgrywce! Nostalgiczny powrót na stację Janów i reklama… energetyka

STALKER 2

W marcu bieżącego roku twórcy gry STALKER 2 zostali zaatakowani przez rosyjskich hakerów, którzy doprowadzili do sporego wycieku informacji i materiałów z nadchodzącej produkcji studia GSC Game World. Deweloperzy nieustannie pracują jednak nad swoją grą i wczoraj podzielili się nowym zwiastunem. Krótki gameplay zabiera graczy w nostalgiczną podróż do jednej ze znanych lokacji.

GSC Game World prezentuje nowy zwiastun gry STALKER 2, który pokazuje znaną fanom serii lokację

STALKER 2 – zwiastun informujący o współpracy z producentem napoju „Non Stop”

Na udostępnionym przez GSC Game World fragmencie rozgrywki można dostrzec stację Janów, która powinna być dobrze znana fanom gry STALKER: Zew Prypeci. Opublikowany przez deweloperów gameplay pokazuje, jak wyczerpany bohater zbliża się do wspomnianej lokacji. Postać po chwili sięga jednak po puszkę napoju, po której wypiciu niemal natychmiastowo odzyskuje siły.

„Magiczny” trunek to energetyk marki „Non Stop”, który od 2005 roku jest produkowany i sprzedawany na terytorium Ukrainy. Najnowszy zwiastun STALKER-a 2 informuje natomiast o nawiązaniu współpracy pomiędzy deweloperami ze studia GSC Game World a producentem wspomnianego napoju, który – podobnie jak w pierwszej części serii – prawdopodobnie pojawi się również w nadchodzącej odsłonie cyklu STALKER.

Zobacz też: Najlepsze mikrofony do nagrywania

STALKER 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Produkcja studia GSC Game World ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Dokładana data premiery gry wciąż nie jest znana, ale warto pamiętać, że tytuł w dniu swojego debiutu wzbogaci także bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.