Trylogia STALKER z oficjalną obsługą modów na konsolach Xbox i PlayStation!

STALKER Legends of Zone Trilogy

Podczas marcowego pokazu Xbox Partner Preview studio GSC Game World niespodziewanie zaprezentowało i wprowadziło do sprzedaży konsolowe wydanie trzech części serii S.T.A.L.K.E.R. Choć S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy nie wprowadza znaczących zmian w porównaniu do oryginału, to pod względem technicznym trudno jest mieć jakiekolwiek uwagi. Od dzisiaj rozgrywka może zostać dodatkowo urozmaicona przy pomocy modów.

Konsolowe wydanie trylogii S.T.A.L.K.E.R doczekało się obsługi modów

Stalker Trilogy

Aby uprościć tworzenie, aktualizowanie oraz zarządzanie projektami GSC Game World nawiązało współpracę z platformą mod.io.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po pobraniu odpowiednich narzędzi gracze mogą podmieniać tekstury, animacje, obiekty, przerywniki filmowe oraz ścieżkę dźwiękową (wyłącznie w trybie singleplayer).

W przypadku wersji konsolowej wszelkie zmiany muszą zostać wprowadzone poprzez edycję istniejących już plików, a więc niemożliwe jest dodanie zupełnie nowych dźwięków czy postaci.

Należy pamiętać, że modyfikacje nie powinny ingerować w podstawowe elementy gry (np. skrypty), a ich rozmiar nie może przekraczać 1 GB. Szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia i publikowania modów dostępne są na oficjalnej stronie serii STALKER.

Źródło: Stalker Game

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.