Zbliżają się darmowe dwa tygodnie ze Star Citizen! Twórcy zapraszają do wypróbowania tytułu

Star Citizen

Jedną z produkcji, która powstaje już od wielu lat, jest kosmiczny tytuł sieciowy Star Citizen. Gra rozwijana jest od dwunastu lat, a data premiery pełnej wersji wciąż jest nieznana. Niebawem gracze otrzymają możliwość przetestowania produkcji przez dwa tygodnie za darmo.

Darmowe dwa tygodnie ze Star Citizen już niebawem

Zapowiedź IAE 2953

Niedługo odbędzie się Intergalactic Aerospace Expo 2953, czyli największa wystawa kosmicznych statków. Wydarzenie oferuje sporo atrakcji, w tym możliwość podziwiana wyjątkowych okazów maszyn czy zasiadania w ich wnętrzu. W ramach uczczenia tej imprezy, twórcy Star Citizen postanowili natomiast udostępnić swoją produkcję za darmo.

Tytuł będzie można przetestować w ramach darmowego dostępu od 17 do 30 listopada 2023 roku. Aby zagrać w Star Citizen, należy pobrać oficjalny launcher. Produkcja nie jest bowiem dostępna na Steamie, ani na żadnej innej, podobnej platformie.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Warto wspomnieć, że Star Citizen, jako projekt finansowany przez społeczność, wspiera cała masa osób. Gracze wpłacili już ponad 622 milionów dolarów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.