Remaster legendarnej gry o Star Wars z datą premiery! Odświeżony klasyk trafi wkrótce na PC i konsole

Star Wars Dark Forces

Star Wars: Dark Forces to gra wyjątkowa na wiele sposobów. W sierpniu fanów tej produkcji ucieszyła informacja o pracach nad jej remasterem. Z wyczekiwaniem wypatrywali więc tego dnia, gdy to nareszcie ujawniono jego datę premiery.

Star Wars: Dark Forces Remastered – data premiery

Zwiastun remastera Star Wars: Dark Forces

Przypomnijmy, że Star Wars: Dark Forces zadebiutowało pierwotnie w 1995 roku na PC. Rok później doczekało się też wydania na PSX.

W sierpniu 2023 Nightdive Studios ogłosiło natomiast, że pracuje nad remasterem gry. Teraz przyszedł więc czas na ujawnienie jego daty premiery.

I tak wiemy już, że Star Wars: Dark Forces pojawi się na rynku 28 lutego 2024 roku. Twórcy obiecują nam rozdzielczość wynoszącą nawet do 4K przy 120 FPS, choć naturalnie wartości te będą się różnić w zależności od platformy.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

A tych będzie aż 6. Odświeżony klasyk trafi bowiem na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.