Czekacie na Star Wars Outlaws? Ten stworzony na UE5 horror jest dostępny za darmo i umili Wam czas

Star Wars Deathtroopers

Po długim czasie oczekiwania nareszcie dostaliśmy datę premiery Star Wars Outlaws. Na grę Ubisoftu przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale fani Star Wars mogą sobie umilić ten czas pewnym darmowym horrorem. Został on stworzony na silniku Unreal Engine 5.

Star Wars Deathtroopers to darmowa gra na silniku Unreal Engine 5

Star Wars Deathtroopers

Stefano Cagnani to niezależny twórca, któremu udało się stworzyć całkiem ciekawe dzieło. To złożona z dwóch rozdziałów gra, która opowiada o walce z zombie w klimatach Gwiezdnych wojen.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sama rozgrywka jest raczej krótka, a fabuła nie przedstawia zbyt skomplikowanej historii. Niemniej i tak warto docenić tę świetnie wyglądającą produkcję – tym bardziej że zostało stworzone przez wyłącznie jedną osobę.

Z całą pewnością to ciekawy kąsek dla fanów horrorów i Star Wars. Nawet jeśli nie zajmie nam dużo czasu, to na 100% umili oczekiwanie na większe produkcje pokroju Star Wars Outlaws od Ubisoftu.

Chętni na sprawdzenie Star Wars Deathtroopers, mogą to zrobić za darmo. Wystarczy pobrać obydwie części gry z portalu Itch.io.

Źródło: Itch.io

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.