Star Wars Outlaws na nowym zwiastunie! Mamy oficjalne potwierdzenie daty premiery gry

Star Wars Outlaws

Dziś przed kilkoma godzinami wyciekła data premiery Star Wars Outlaws. Teraz została ona oficjalnie potwierdzona przez Ubisoft. Ujawniono ją w nowym zwiastunie gry.

Star Wars Outlaws – zwiastun fabularny, data premiery

Zwiastun Star Wars Outlaws

Data premiery Star Wars Outlaws została ujawniona przez japoński oddział Ubisoftu. Została ona bowiem zamieszczona w opisie zaplanowanego zwiastuna gry na kilka godzin przed jego oficjalną publikacją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Także wiedzieliśmy już, że Star Wars Outlaws zadebiutuje 30 sierpnia 2024 roku. Teraz data ta została potwierdzona przez debiut wyżej wspomnianego trailera fabularnego.

Poza tym zwiastun wprowadza nas też w tajniki historii gry. Widać w nim znajome dla fanów Gwiezdnych wojen twarze, m.in. Jabbę.

Na koniec dodajmy, że Star Wars Outlaws – podobnie jak inne produkcje Ubisoftu – będzie dostępne w momencie premiery w droższym, kosztującym 74,90 zł planie abonamentu Ubisoft+. Poza tym zakup edycji Gold lub Ultimate tytułu umożliwi nam rozpoczęcie zabawy trzy dni wcześniej.

Osoby decydujące się na preorder otrzymają ponadto następującą premię Przemytniczki z Kessel:

  • zestaw elementów kosmetycznych do ścigacza,
  • element kosmetyczny dla statku kosmicznego – Śmiałka.

Star Wars Outlaws pojawi się na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Ubisoft

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.