Pierwsza gra z Games with Gold na maj 2023 już dostępna do pobrania! Warto ją odebrać za pamięci

Games with Gold

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na maj 2023, natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – pierwszy z tytułów został udostępniony subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Nie jest to może hit wszech czasów, ale i tak zdecydowanie warto go pobrać za pamięci. Innymi słowy: nic, tylko brać.

Star Wars Episode I Racer za darmo w ramach Games with Gold na maj 2023

Zwiastun Star Wars Episode I Racer

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że maj zaczyna się dopiero jutro, to pierwsza produkcja z oferty na przyszły miesiąc jest już dostępna do pobrania. Mowa o Star Wars Episode I Racer, które pozostaje bezpłatne do 30 maja.

Przeczytaj też: Najlepsze gry z crossplayem

Star Wars Episode I Racer zadebiutowało pierwotnie w 1999 roku, jednak 21 lat później gra została nieco ulepszona – właśnie ta edycja jest dostępna w GwG. Będzie grane, czy raczej nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.