Star Wars Jedi: Ocalały na nowym gameplayu! 9 minut z rozgrywki zapowiada ciekawą produkcję

Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały jest jedną z najciekawszych gier, na które oczekują fani w 2023 roku. Produkcja została ostatnio opóźniona, ale nadal powinna zadebiutować w ciągu dwóch miesięcy. Najnowszy gameplay z rozgrywki zapowiada natomiast niezwykle ciekawą produkcję.

Star Wars Jedi: Ocalały Z 9-minutowym gameplayem

Gameplay Star Wars Jedi: Ocalały

Najnowszy gameplay ze Star Wars Jedi: Ocalały został zaprezentowany na kanale IGN na YouTube. 9-minutowe nagranie pozwala nam na dokładne przyjrzenie się rozgrywce, której będziemy mogli doświadczyć w nadchodzącej produkcji studia Respawn Entertainment.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Duża część elementów została przeniesiona z poprzedniej części gry, czyli z Upadłego zakonu. Wciąż na filmie możemy jednak uświadczyć kilka nowości, w tym walkę dwoma mieczami świetlnymi (dotychczas mogliśmy „rozłączyć” swoją broń tylko na krótki okres walki), nowe możliwości wykorzystania mocy i animacje czy usprawnione efekty wizualne.

Zobacz też: Najlepsze gry MOBA

Star Wars Jedi: Ocalały pojawi się na rynku już 28 kwietnia 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS5 i Xbox Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.