Star Wars Jedi Survivor opóźnione! Gra jest niby na dobrej drodze, a jednak nie wyjdzie w planowanym terminie

Star Wars Jedi: Ocalały Cal Kestis

Bez wątpienia jedną z ważniejszych zapowiedzi The Game Awards 2022 była ta dotycząca Star Wars Jedi Survivor. Podczas tego wydarzenia dowiedzieliśmy się, że gra miała zadebiutować 16 marca 2023 roku. No właśnie… miała, bo dziś późnym wieczorem deweloperzy poinformowali o zmianie planów.

Star Wars Jedi Survivor opóźnione o sześć tygodni

Na oficjalnym koncie EA Star Wars pojawił się komunikat, który ogłasza, że data premiery Star Wars Jedi Ocalały została przesunięta o sześć tygodni, a dokładnie na 28 kwietnia 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jako swego rodzaju otarcie łez twórcy zapewnili, że gra jest na ostatniej prostej, jeśli chodzi proces produkcyjny. Mimo tego Respawn Entertainment chce skupić się na eliminowaniu błędów i poprawianiu kwestii związanych z wydajnością.

Twórcy podziękowali także wszystkim oczekującym za cierpliwość i zrozumienie całej tej sytuacji, podkreślając, że jest to decyzja kierowana chęcią dostarczenia graczom jak najlepszych doświadczeń płynących z rozgrywki.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Nie są to do końca dobre informacje, zwłaszcza że wcześniej wiele wskazywało na to, że gra pojawi się w zakładanym wcześniej terminie. Jednak jeśli deweloperzy faktycznie poświęcą ten czas na jak najlepsze dopieszczenie swojego nadchodzącego dzieła, to sześć tygodni opóźnienia nie powinno być dla graczy zbyt dotkliwym problemem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.