Star Wars Jedi: Ocalały na PS4 i Xbox One coraz bliżej? Prace mogą być już na ostatniej prostej

Star Wars Jedi Survivor Cal Kestis

Od zapowiedzi Star Wars Jedi: Ocalały na PS4 i Xbox One minęło już ponad 10 miesięcy. Niestety Electronic Arts wciąż nie ujawniło, kiedy produkcja Respawn Entertainment zadebiutuje na wspomnianych platformach. Wygląda jednak na to, że prace nad kontynuacją przygód Cala Kestisa w wersji na konsole 8. generacji Sony i Microsoftu są już na ostatniej prostej.

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje wkrótce na PS4 i Xbox One? Gra otrzymała nową klasyfikację wiekową

Star Wars Jedi: Ocalały w wersji na PS4 i Xbox One zostało sklasyfikowane w Brazylii. Niestety wraz z nową klasyfikacją nie pojawiły się żadne informacje na temat terminu premiery gry na wspomnianych konsolach. Zainteresowanym pozostaje mieć nadzieję, że Electronic Arts podzieli się wkrótce odpowiednimi szczegółami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że Star Wars Jedi: Ocalały nie zaliczyło najlepszego startu. Stan techniczny produkcji Respawn Entertainment – zarówno na PC, jak i konsolach – pozostawiał bowiem wiele do życzenia. Nic więc dziwnego, że zapowiedź wersji na PS4 i Xbox One była dla wielu osób sporym zaskoczeniem, zwłaszcza że wcześniej zrezygnowano z wydania gry na konsolach 8. generacji Sony i Microsoftu.

Premiera Star Wars Jedi: Ocalały miała miejsce pod koniec kwietnia 2023 roku. Obecnie kontynuacja przygód Cala Kestisa dostępna jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Reddit

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.