Star Wars Jedi Survivor pojawi się na PS4 i Xbox One! EA ogłosiło rekordowy pierwszy kwartał

Star Wars Jedi Survivor

Jakiś czas temu swoją premierę miało Star Wars Jedi Survivor, które mimo pewnych problemów na początku, ostatecznie przyniosło zadowalające wyniki dla EA. Świetne rezultaty i rekordowy pierwszy kwartał w historii firmy wpłynęły na decyzję, która ucieszy posiadaczy konsol poprzedniej generacji. EA zapowiedziało bowiem prace nad nowym wydaniem Star Wars Jedi Survivor.

Posiadacze PS4 i Xbox One będą mogli zagrać w Star Wars Jedi Survivor

Zwiastun Star Wars Jedi Survivor

Jeszcze większa liczba graczy będzie mogła zapoznać się ze Star Wars Jedi Survivor. Jak zapowiedziało EA, gra trafi na PS4 i Xbox One. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery na te urządzenia, ale to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla wielu fanów wirtualnej rozrywki.

Nasz zespół w Respawn z dumą wprowadził ten tytuł na rynek, zdobywając uznanie krytyków i odnosząc komercyjny sukces. Miliony graczy już zaangażowały się w grę, czyniąc ją jednym z największych wydarzeń w galaktyce Gwiezdnych Wojen w tym roku. Dzięki sile tej legendarnej serii i zapotrzebowaniu społeczności, nasz zespół deweloperski zobowiązał się do przeniesienia tego doświadczenia Jedi na PS4 i Xbox One.

Andrew Wilson, dyrektor generalny EA

EA chwali się również, że przychody netto firmy za pierwszy kwartał wyniosły 1,578 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 21% względem tego samego okresu w poprzednim roku fiskalnym. Według dyrektora generalnego firmy Andrew Wilsona głównym powodem rekordowego wyniku była ciągła popularność gry FIFA 23 oraz premiera Star Wars Jedi Survivor.

FIFA Ultimate Team zaangażowała dziesiątki milionów fanów, a średnia dzienna liczba użytkowników wzrosła o 15%. FIFA Mobile przyciągnęła ponad 65 milionów nowych graczy w jednym kwartale. FIFA Online odnotowała dwucyfrowy wzrost średniej miesięcznej, tygodniowej i dziennej liczby użytkowników. EA osiągnęło rekordowy wynik w pierwszym kwartale, napędzany przez silną pozycję EA Sports i Star Wars Jedi: Survivor.

Andrew Wilson, dyrektor generalny EA

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Star Wars Jedi Survivor

Wieści o wydaniu gry na konsole poprzedniej generacji z pewnością ucieszą wielu fanów. Na ten moment pozostaje nam zatem czekać na ogłoszenie daty premiery Star Wars Jedi Survivor na PS4 i Xbox One.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.