Star Wars Jedi: Ocalały bez męczącego backtrackingu. System szybkiej podróży ułatwi graczom eksplorację

Star Wars Jedi Ocalały

W zeszłym tygodniu poinformowano, że premiera Star Wars Jedi: Ocalały nie odbędzie się w terminie. Studio Respawn Entertainment potrzebuje bowiem nieco więcej czasu na dopracowaniu produkcji. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne szczegóły na temat kontynuacji przygód Cala Kestisa. Informacje powinny ucieszyć graczy, którzy w Star Wars Jedi: Upadły Zakon narzekali na backtracking.

REKLAMA

W Star Wars Jedi: Ocalały nie zabraknie szybkiej podróży. Cal dosiądzie też kilku stworzeń

Star Wars Jedi: Ocalały – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Dobrymi wieściami na temat Star Wars Jedi: Ocalały w rozmowie z magazynem PLAY (dzięki GamesRadar) podzielił się Stig Asmussen. Podczas wywiadu reżyser gry poinformował, że nadchodzącej produkcji studia Respawn Entertainment dostępny będzie system szybkiej podróży. Wspomnianego udogodnienia brakowało w pierwszej części przygód Cala Kestisa.

Nie będzie to jednak jedyny sposób na szybszą eksplorację planet w Star Wars Jedi: Ocalały. Gracze będą mogli bowiem skorzystać z pomocy fantastycznych stworzeń, co pokazano już w powyższym zwiastunie. Zwierzęta – których będzie mógł dosiadać Cal – znacząco przyspieszą przemieszanie się z punktu A do B i pozwolą na jednoczesne odkrywanie tajemnic danej lokacji.

Zobacz też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 100 zł

Star Wars Jedi: Ocalały zmierz wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera kontynuacji przygód Cala Kestisa zaplanowana jest na 28 kwietnia. Od jakiegoś czasu dostępne są również oficjalne wymagania sprzętowymi gry dla wersji PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać