Star Wars Jedi: Ocalały może trafić do Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj! Gra już dostępna w EA Play na PS5

Star Wars Jedi Ocalały Xbox Game Pass

Star Wars Jedi: Ocalały miało ciężki start, ale dziś gra jest w bardzo dobrym stanie. Ciekawe więc, że jeszcze dziś może trafić do Xbox Game Pass. Zwiastuje to dzisiejsze dodanie produkcji w EA Play na PS5.

Star Wars Jedi: Ocalały jeszcze dziś w Xbox Game Pass?

Star Wars Jedi Ocalały PS Store EA Play
Star Wars Jedi: Ocalały w PS Store

Co ciekawe, EA nie pochwaliło się jeszcze oficjalnie dodaniem Star Wars Jedi: Ocalały do swojego abonamentu. Wiemy jednak, że gra tam trafiła – wszystko za sprawą PS Store, gdzie widzimy już komunikat „zawarte w EA Play”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto więc przypomnieć, że EA Play wchodzi również w skład subskrypcji Microsoftu. Dlatego też Star Wars Jedi: Ocalały może znaleźć się w Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass jeszcze dziś.

Zazwyczaj gry z EA Play pojawiają się w Xbox Game Pass po godzinie 19:00 polskiego czasu. Najpewniej musimy poczekać jeszcze kilka godzin, zanim „Zieloni” zapowiedzą oficjalne poszerzenie oferty.

Tymczasem EA Play doczekało się ostatnio dużych podwyżek cen. Na razie jednak nie wpłynęło to na dostępność usługi w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: Push Square

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.