Cena EA Play drastycznie podniesiona! Tyle zapłacimy za abonament w Polsce

EA Play

W ostatnim czasie wzrastały ceny zarówno Xbox Game Pass, jak i PS Plus. Podwyżki nie ominęły też abonamentu Ubisoft+. Teraz przyszedł więc czas także na kolejną subskrypcję – EA Play.

Nowe ceny EA Play

EA Play logo
EA Play

EA Play to usługa, która pozwala nam grać w gry tego twórcy i wydawcy w ramach abonamentu. Oferuje nam ona dwa plany – podstawowy oraz Pro, który umożliwia nam nawet przedpremierowy dostęp do edycji premium tytułów amerykańskiej firmy nawet na kilka dni przed premierą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do pewnego czasu subskrypcja wydawała się niesamowicie opłacalna, tym bardziej że można było ją często dorwać na różnych promocjach za kilka złotych. Teraz jednak EA Play doczekało się podwyżek cen, które są naprawdę solidne.

Oto więc nowe ceny EA Play w Polsce:

  • EA Play14,99 zł miesięcznie, 79,99 zł rocznie / 24,90 zł miesięcznie, 179,90 zł rocznie
  • EA Play Pro59,90 zł miesięcznie, 419,90 zł rocznie / 85 zł miesięcznie, 559,90 zł rocznie

Jak więc widać, zmiany odcisną piętno na kieszeni niejednego gracza, który zdecyduje się na kontynuację opłacania abonamentu. Jak informuje amerykański portal GamesIndustry.biz, nowe ceny mają wejść w życie 10 maja 2024 roku, ale zaktualizowane kwoty znalazły się na stronie EA już teraz.

Pewnym pocieszeniem pozostaje fakt, że – przynajmniej na razie – podstawowe EA Play pozostanie częścią Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass. Wydaje się bowiem, że zakup abonamentu Microsoftu jest bardziej uzasadniony pod względem korzyści finansowej.

Źródło: EA, GamesIndustry.biz

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.