Zapowiedziano Star Wars Jedi: Ocalały! Kontynuacja hitu z 2019 roku na pierwszym zwiastunie

Star Wars Jedi: Ocalały

Plotki się potwierdziły, a Star Wars Jedi: Ocalały zostało oficjalnie zapowiedziane. Za kontynuację przygód Cala ponownie odpowie utalentowany zespół Respawn Entertainnment, który już teraz zaprezentował graczom pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji. Gra prezentuje się lepiej niż dobrze i z pewnością zainteresuje wielu fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko.

Zapowiedź i zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały

Zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały to trzecioosobowa przygodówka, której akcja rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach ukazanych w Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Głównym bohaterem ponownie będzie dobrze znany Cal Kestis, ale nie zabraknie też jego mechanicznego przyjaciela, BD-1. Protagonista w dalszym ciągu ucieka przed Imperium i coraz jaśniej zaczyna dostrzegać wady bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce.

Przeczytaj też: Pecetowe serwery Dark Souls powrócą do życia

Dokładana data premiery Star Wars Jedi: Survivor nie jest znana, ale gra ma trafić na rynek w 2023 roku. Co ciekawe, będzie to w pełni next-genowa produkcja, więc pojawi się jedynie na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Posiadacze Xboxów One i PS4 będą musieli obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z