EA jest zachwycone debiutem Star Wars Jedi Survivor. Gra zaliczyła „bardzo mocny start”

Star Wars Jedi: Ocalały Cal i BD-1

Jedną z najbardziej oczekiwanych gier, których oczekiwało wiele osób jest bez wątpienia Star Wars Jedi Survivor. Produkcja ta jednak na swoją premierę mierzyła się (i niekiedy nadal się mierzy) z ogromnymi problemami technicznymi na PC i konsolach. Mimo tego wydawca gry, a więc Eletronic Arts jest widocznie zadowolony z wyników osiągniętych przez najnowsze dzieło Respawn Entertainment.

EA uznaje Star Wars Jedi Survivor za wielki sukces

Star Wars Jedi Survivor
Star Wars Jedi Survivor

W trakcie wtorkowej konferencji prasowej CEO Electronic Arts — Andrew Wilson — zdradził, że Star Wars Jedi Survivor od swojej premiery na PC, PS5 i Xbox Series X|S trafił do „milionów graczy”. Jednocześnie włodarz korporacji podkreślił, że gra miała „bardzo mocny” początek, który nadal się utrzymuje.

Ciekawie prezentują się tutaj słowa Wilsona, który twierdzi, że firma podjęła dobrą decyzję, przenosząc datę premiery o sześć tygodni, bo dzięki temu „zespół miał szansę na osiągnięcie jakości, której chcieli”. Jest to o tyle kuriozalne stwierdzenie, że nawet pomimo sześciotygodniowego opóźnienia najnowsze przygody Cala Kestisa trafiły do sprzedaży w — mówiąc delikatnie — nie najlepszym stanie technicznym.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Star Wars Jedi Survivor faktycznie zostało uznane przez krytyków za bardzo dobrą produkcję, która jednak cierpi z powodu kiepskiej optymalizacji i licznych problemów uprzykrzających rozgrywkę. Dobrze byłoby, więc gdyby teraz deweloperzy skupili się na jak najszybszym naprawianiu swojego dzieła, tak aby faktycznie był on przyjemny w odbiorze dla, jak największego grona graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.