Star Wars Jedi: Survivor na nowym gameplayu. Walka będzie niezwykle efektowna

Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje już w kwietniu, więc grę możemy zaobserwować na coraz to większej ilości materiałów. Jeden z nich skupia się na dokładnym ukazaniu systemu walki. Wszystko wskazuje na to, że ten będzie niezwykle efektowny.

REKLAMA

Nowy gameplay z Star Wars Jedi: Survivor. Film skupia się na systemie walki

Gameplay z Star Wars Jedi: Survivor

System walki Star Wars Jedi: Survivor został dokładnie wytłumaczony już kilka dni temu, teraz natomiast przyszła pora na ukazanie gameplayu, który skupia się przede wszystkim na technikach walki mieczem świetlnym. Dzięki materiałowi możemy zauważyć, jak ten aspekt gry prezentuje się podczas standardowej rozgrywki.

System walki był już chwalony przy okazji premiery poprzedniej odsłony nowej serii EA, czyli Star Wars Jedi: Fallen Order z 2019 roku. Co najważniejsze twórcy nie osiedli jednak na laurach i zatroszczyli się o jego rozbudowanie.

Zobacz też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Star Wars Jedi: Survivor pojawi się na półkach sklepowych 28 kwietnia 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!