Star Wars Jedi Survivor przedwcześnie trafił do graczy! Uważajcie na spoilery, które krążą po sieci

Star Wars Jedi Survivor Spoiler

Star Wars Jedi Survivor zadebiutuje już za trzy dni, a więc atmosfera wokół produkcji robi się coraz gorętsza. Ostatnio jednak pojawiły się całkiem niepokojące wiadomości, według których mimo posiadania fizycznych kopii gry trzeba będzie dodatkowo pobierać zawartość z sieci. Niestety to nie koniec złych informacji, bo gra przedwcześnie trafiła do rąk niektórych graczy, a to może mieć niekiedy opłakane konsekwencje…

Spoilery ze Star Wars Jedi Survivor krążą po sieci!

No spoilers! ✋

We’re beyond excited for everyone to experience #StarWarsJediSurvivor this week! We ask that you please be mindful of others and avoid posting or sharing spoilers.

And remember, BD is watching! pic.twitter.com/yjvjwGYvO5

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 24, 2023

No spoilers! ✋

We’re beyond excited for everyone to experience #StarWarsJediSurvivor this week! We ask that you please be mindful of others and avoid posting or sharing spoilers.

And remember, BD is watching! pic.twitter.com/yjvjwGYvO5

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 24, 2023

Według informacji, które pojawiły się w sieci, a potem zostały potwierdzone przez EA, jeszcze przed tym weekendem do rąk niektórych graczy trafiły pierwsze egzemplarze Star Wars Jedi Survivor. W związku z tym w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze spoilery, które niekiedy zdradzają nawet zakończenie całej przygody Cala Kestisa.

Co ważne, nawet Electronic Arts zareagowało na te doniesienia i poprosiło, aby osoby te powstrzymały się ze zdradzaniem tych niechcianych „niespodzianek”, nie psując tym samym zabawy innym graczom, którzy nie mieli tyle szczęścia.

Jednocześnie wydawca przestrzega resztę graczy, aby unikali oni tego rodzaju wieści i nie zniszczyli sobie przypadkowo wrażeń związanych z przechodzeniem Star Wars Jedi Survivor.

Przeczytaj też: Mody do FS 19

Biorąc pod uwagę fakt, że Star Wars Jedi Survivor to produkcja stricte jednoosobowa, która mocno skupia się na fabule, to poznanie jakichkolwiek spoilerów może naprawdę zniszczyć wielu osobom wrażenia płynące z poznawania dalszej historii Cala Kestisa. Dlatego też przestrzegamy was przed tego rodzaju informacjami, bo wbrew pozorom dość łatwo nawet przypadkowo natknąć się na dość spore spoilery.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.